RTV forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Unapred zahvaljujem Adminu

2 posters

Ići dole

The author of this message was banned from the forum - See the message

Unapred zahvaljujem Adminu Empty Re: Unapred zahvaljujem Adminu

Počalji od Sljivovitz Sub Okt 29, 2016 12:48 pm

Nesto gluplje od ovoga u zivotu nisam cuo,vidim da si se promenio,i nakon dva banovana naloga,pravog i duplogopet se kloniras,izvini posto si podvojena licnost Klonirate.Samo mi molim te objasni svrhu takvog podforuma,posto bi to bio najgluplji podforum svih vremena.I nemoj(te) molim te(vas) da se vise NE REGISTRUJES SA KLONOVIMA na ovom forumu,i da me ne juris(te) po svim drugim forumima na internetu.Mislim da treba da se ti i tvoje podvojene imaginarne licnosti registrujes na psihijatrijski forum,mozda ti neko pomogne da shvatis zivot,posto ja ne uspevam.

Sljivovitz
Admin

Broj poruka : 27
Datum upisa : 15.02.2015

https://rtvforum.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

The author of this message was banned from the forum - See the message

Unapred zahvaljujem Adminu Empty Re: Unapred zahvaljujem Adminu

Počalji od Sljivovitz Sub Okt 29, 2016 8:31 pm

iPhone ::
Sljivovitz ::Nesto gluplje od ovoga u zivotu nisam cuo,vidim da si se promenio,i nakon dva banovana naloga,pravog i duplog opet se kloniras,izvini posto si podvojena licnost Klonirate.Samo mi molim te objasni svrhu takvog podforuma,posto bi to bio najgluplji podforum svih vremena.I nemoj(te) molim te(vas) da se vise NE REGISTRUJES SA KLONOVIMA na ovom forumu,i da me ne juris(te) po svim drugim forumima na internetu.Mislim da treba da se ti i tvoje podvojene imaginarne licnosti registrujes na psihijatrijski forum,mozda ti neko pomogne da shvatis zivot,posto ja ne uspevam.
Ma pusi mi kurčinu admine,pas ti jebo mater nabijem i tebe i ovo smeće od foruma na kurac,nikad nas se rijesit nečeš!!!!!!
S ovime smo zavrsili ovu temu,a ove postove cu namerno da ostavim ovde,tako da svi vide s kim imamo posla.Tema postaje zakljucana.

Sljivovitz
Admin

Broj poruka : 27
Datum upisa : 15.02.2015

https://rtvforum.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

Unapred zahvaljujem Adminu Empty Re: Unapred zahvaljujem Adminu

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu