RTV forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

B.net i novi RTL kanali

3 posters

Ići dole

B.net i novi RTL kanali Empty B.net i novi RTL kanali

Počalji od Cart Uto Mar 10, 2015 1:41 pm

Kod mene na b.net su se pojavili novi rtl kanali i na njima ide ono "S ponosom najavljujemo...".Ali preko slike od svakog stoji Niste pretplaćeni na uslugu,osim na livingu,znači da ovi u B.netu koji bi i CMC naplatili dodatno da mogu,planiraju staviti nove RTL kanale u prošireni paket.Dobro pa se nisu sjetili da naprave RTL paket za nekih 50 kuna mjesečno.A na dnu liste kanala imam i tri nepoznata kanala za koje nikada nisam čuo(FC World HD...) a da ne govorim o tome da nekih kanala imam duplo,recimo federalnu TV,koja ima pod dva naziva:Federalna TV i FTV.Ali ni tu nije kraj njihovim genijalnim idejama,prije nekih godinu dana došli su na genijalnu ideju da sve što valja u programu Federalne zatamne(što nijedan drugi operator NE RADI).Inače u osnovnom paketu i nema se šta za gledati,skoro kao da imam i sobnu antenu,jer su se kada su pravili osnovni paket potrudili da u njega većinom ubace "šund" programe,ali je bitno da ni jedan program koji valja(npr.Narodna TV,OBN,History...) nisu stavili u osnovni paket,a recimo u ponudi H1 osnovni paket ima pametne kanale,i još možeš sam neke dodati.Ne gledam previše RTL,ali je bezobrazluk staviti RTLove kanale u prošireni paket.
B.net i novi RTL kanali 20383

Cart

Broj poruka : 24
Datum upisa : 16.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

B.net i novi RTL kanali Empty Re: B.net i novi RTL kanali

Počalji od Milun Uto Mar 10, 2015 1:46 pm

Cart ::Kod mene na b.net su se pojavili novi rtl kanali i na njima ide ono "S ponosom najavljujemo...".Ali preko slike od svakog stoji Niste pretplaćeni na uslugu,osim na livingu,znači da ovi u B.netu koji bi i CMC naplatili dodatno da mogu,planiraju staviti nove RTL kanale u prošireni paket.Dobro pa se nisu sjetili da naprave RTL paket za nekih 50 kuna mjesečno.A na dnu liste kanala imam i tri nepoznata kanala za koje nikada nisam čuo(FC World HD...) a da ne govorim o tome da nekih kanala imam duplo,recimo federalnu TV,koja ima pod dva naziva:Federalna TV i FTV.Ali ni tu nije kraj njihovim genijalnim idejama,prije nekih godinu dana došli su na genijalnu ideju da sve što valja u programu Federalne zatamne(što nijedan drugi operator NE RADI).Inače u osnovnom paketu i nema se šta za gledati,skoro kao da imam i sobnu antenu,jer su se kada su pravili osnovni paket potrudili da u njega većinom ubace "šund" programe,ali je bitno da ni jedan program koji valja(npr.Narodna TV,OBN,History...) nisu stavili u osnovni paket,a recimo u ponudi H1 osnovni paket ima pametne kanale,i još možeš sam neke dodati.Ne gledam previše RTL,ali je bezobrazluk staviti RTLove kanale u prošireni paket.
B.net i novi RTL kanali 20383
Slažem se,njih sam ja promijenio,ima već 5 godina.I mogu reći najgora i najskuplja mreža u Hrvatskoj.

Milun

Broj poruka : 14
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

B.net i novi RTL kanali Empty Re: B.net i novi RTL kanali

Počalji od Thomas Muller Pon Mar 16, 2015 10:25 am

Mogu samo da primjetim da B.net ima neku alergiju na Pink boju,sve kanale koji u logu imaju pink boju stavljaju u pakete koji se placaju,recimo samo Pink plus,koji naplacuju 60 kuna samo za jedan kanal,a RTL Passion je u prosirenom paketu,a ima pink boju u logu.Sva sreca pa nisam na B.netu.
Thomas Muller
Thomas Muller
MODERATOR Plus
MODERATOR Plus

Broj poruka : 22
Datum upisa : 16.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

B.net i novi RTL kanali Empty Re: B.net i novi RTL kanali

Počalji od Milun Pon Mar 16, 2015 10:28 am

Thomas Muller ::Mogu samo da primjetim da B.net ima neku alergiju na Pink boju,sve kanale koji u logu imaju pink boju stavljaju u pakete koji se placaju,recimo samo Pink plus,koji naplacuju 60 kuna samo za jedan kanal,a RTL Passion je u prosirenom paketu,a ima pink boju u logu.Sva sreca pa nisam na B.netu.
Slažem se s tobom,jarane totalno.Jadni su njihovi korisnici.

Milun

Broj poruka : 14
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

B.net i novi RTL kanali Empty Re: B.net i novi RTL kanali

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu